Powered By Blogger

piątek, 20 czerwca 2014

Zapisane w Kartach-Rozdział 1

-Co to miało być ???? Hę??? Jesteś pieprznięty!!!!!!-krzyczał jak szalony wymachując na wszystkie strony masywna siekierą.
-Spoko nie kapną się. Lepiej ogarnij się zanim zjawi się tu jakaś glina.-wyperswadował mu spokój siłą.
Przeczesał swoje brudnozielone , sponiewierane włosy.
-A poza tym przecież i tak zginą co nie Lucek????-Zielonowłosy tym razem zwrócił się do młodego mężczyzny w masce z bolesnym uśmiechem.
-No,no mnie osobiście wkurza ten cały ,,BatMan" więc może być.-odparł wzruszając ramionami.
Nagle zielony dym zaczął unosić się w powietrzu.Poczułem się wesoły i zacząłem śmiać się, co uniemożliwiało nie wdychanie tego świństwa. Powoli duszę się wykrzywiony w okropnym uśmiechu, a moje myśli uciekają tak szybko.......
           STRZEŻCIE SIĘ GO, A JEGO IMIĘ TO OSTATNIE O CZYM MOGĘ MYŚLEĆ TO 
                                                                      JOKER!!!!!!!!!!!!
                                                                                                                                         /KTrolll 
PS
Postaram się wstawiać opowiadania w każdy poniedziałek...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz