Cześć!
To mój pierwszy post więc postaram się napisać w nim o czym będzie Blog ,o tym co ile będą dodawane posty, i tego typu pierdoły :).
Na tym blogu ja (oraz mój kolega) będziemy zajmować się pisaniem historii oraz kreowaniem uniwersów gdzie te historie będą się odbywać.
Będą apokalipsy, zombie, cyberpunk, fantasy, cyborgi, kosmici, a może nawet jakieś papierowe RPG?
W każdym razie, będzie dużo, i mniej więcej co tydzień i w klimacie anime :)
Mam nadzieję że będziecie się dobrze bawić, ale na razie to koniec.
Do zobaczenia!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz